top of page
Etsi
  • Writer's pictureKlassiska Båtar

Tilaa Klassisten Veneiden purjehdustakki!


Nyt voit tilata purjehdustakin Klassisten Veneiden logolla.

Sinä valitset mallin ja koon, kerrot siitä seuralle ja maksat etukäteen. Seura huolehtii sen jälkeen takin hankinnasta ja brodeerauksesta ja toimittaa valmiin takin sinulle.


3. Älä osta takkia tässä verkkokaupassa! Lähetä tilauksesi Klassisten Veneiden sähköpostiin klaba.klave@gmail.com (aiheella Purjehdustakki). Kerro sähköpostissa tilauksesi koon ja mallin. Kerro nimesi, puhelinnumerosi ja osoitteesi.

4. Maksa takin hinta*) + brodeerausmaksu 5 €/kpl Klassisten Veneiden pankkitilille FI97 4055 0012 1539 75 viimeistään 22. marraskuuta (kirjoita Purjehdustakki viestikenttään). *) Hinta on punnissa, joten muunna se euroksi laskemalla hinta * 1,16, ennen kuin maksat. Esimerkiksi 47 puntaa * 1,16 = 54,52 euroa + 5 euroa = 59,52 euroa maksettavaa.

Kun olet lähettänyt tilauksen seuran sähköpostiin klaba.klave@gmail.com ja maksanut maksun seuran pankkitilille FI97 4055 0012 1539 75 viimeistään 22.11., seura tilaa takit ja vie ne brodeeraukseen. Kun takkisi on valmis, saat tiedon siitä sähköpostilla tai puhelimitse - muista siis kertoa yhteistietosi tilauksessa!

Jos sinulla on kysyttävää voit olla yhteydessä seuran varapuheenjohtajaan Magnus Johanssoniin, puhelin 050 320 5475.

22 katselukertaa0 kommenttia

Viimeisimmät päivitykset

Katso kaikki

Comments


bottom of page